CRT TV - İlkeli, Tarafsız, Objektif Yayıncılık
 
Yayında :
 
 
CEYHAN RADYO TELEVİZYON YAYINLARIMIZI CEP TELEFONUNUZDAN., YOUTUBE ADRESİMİZDEN VE SOSYAL MEDYA PLATFORMLARINDAN İZLEYEBİLRİSİNİZ                   CEYHAN RADYO TELEVİZYON YAYINLARIMIZI CEP TELEFONU VE WEB ADRESİ VE YOUTUBE ADRESİMİZDEN İZLEYEBİLRİSİNİZ                   CEYHAN RADYO TELEVİZYONU                  
 

Ceyhan’da 15 Temmuz Şehitleri anıldı

 

15 Temmuz 2016 günü, Fetö terör örgütü mensuplarının ve destekçilerinin darbe ve Türkiye'yi işgal girişiminin bastırılmasının yıldönümü dolayısıyla Ceyhan’da etkinlikler düzenlendi.

Ceyhan’da 15 Temmuz Şehitleri anıldı

 

 

15 Temmuz 2016 günü, Fetö terör örgütü mensuplarının ve destekçilerinin darbe ve Türkiyeyi işgal girişiminin bastırılmasının yıldönümü dolayısıyla Ceyhan’da etkinlikler düzenlendi.

 

 Hain kalkışmanın 6.yıldönümü olan 15 Temmuz 2022 günü ilk önce saat 12:00de Ceyhan Abulkadir Ağa Camiinde tüm Şehitlerimiz için Mevlit okundu, dualar edildi. Mevlit programının devamında ilçemiz Şehitliği ve Şehit Kabirleri ziyaret edilerek Şehitlerimizin Ruhu için Kuran-ı Kerim okundu, dular edildi.

 

Akşam 20:30da Cumhuriyet Meydanında saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı, Kaymakam Dr. Bayram Yılmazın günün anlam ve önemini belirten  konuşmasıyla devam etti.

 

Ardından program Ney dinletisi, Bayrak şiirinin okunması, 15 Temmuz Şehitlerinin isimlerinin okunması, Mehteran sinevizyon gösterisi, 15 Temmuz içerikli video ve  belgesel gösterileri, İlçe Müftülüğünce Kuran-ı Kerim okunarak dua edilmesi ve Ceyhan’daki tüm Camilerde ortak yayınla, saat 00:13te Sela verilmesiyle sürdü.      

 Gün boyu düzenlenen etkinliklere Kaymakam Dr.Bayram Yılmaz, Belediye Başkanı Hülya Erdem, Cumhuriyet Başsavcı Vekili  Emrah İmiroğlu, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Osman Balıkçı,  İlçe Emniyet Müdürü Alpertunga Berberoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Satılmış Çal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahin Bozkurt, Şehit Yakınları ve Gaziler, kurum yöneticileri, Siyasi Partilerin ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve Temsilcileri, Basın Mensupları ve Ceyhanlı Vatandaşlar katıldı.

 
Tarih       : 16 Temmuz 2022
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

YAYIN GRUBU KURULUŞUDUR  

   Reklam Rezerve: 0322 611 40 00

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | ARSLAN MEDYA YAYIN GURUBU | Copyright © 2022

 

rt.png (35×20)Powered By TvSitesiKur 

 

 

 

 

Mobil Sürüme Geçiş